Про нас

Подія - Всеукраїнська дистанційна олімпіада "Найнудніша олімпіада України" є однією з багатьох волонтерських подій впроваджуваних у рамках Національного Фестивалю "Код Нації".


Авторами та Національними організаторами фестивалю є молодіжна громадська організація "Молоде Покоління" та благодійний фонд "Відсоток Небайдужих". Оскільки вищезгадані юридичні особи є неприбутковими, всі заходи у рамках Національного Фестивалю "Код Нації" є некомерційними. 


Весь прибуток, що отримується у рамках цієї чи будь-якої іншої події у рамках Національного Фестивалю "Код Нації" передається і передаватиметься на підтримку ЗСУ та українського народу. 


Проєкт не передбачає збору коштів на певну суму, а обмежений лише часом впровадження (з 14 листопада 2023 року по 31 січня 2024 року). Усі кошти, що надійдуть у вигляді пожертв на впровадження цієї благодійної ініціативи будуть розподілені на закриття запитів від військових частин до Організатора з подальшим звітуванням щодо закритих запитів цим проєктом.


На кошти, отримані у вигляді пожертви на впровадження цього благодійного проєкту, будуть закуплені медикаменти/амуніція/інші товари, відповідно до запитів військових частин до Організатора.

Умови доставки та повернення

Відповідно до Договору публічної оферти, Послуга вважається наданою з моменту виконання Організатором всіх дій, передбачених таким договором та Положенням. Тобто з моменту оприлюднення Організаторами події результатів Олімпіади, послуга вважається наданою та не може підлягати поверненню. Публікація результатів Олімпіади відбувається на умовах, що передбачені Договором публічної оферти та Положенням. Повернення пожертвування неможливе, оскільки передані кошти Організатору є безповоротною фінансовою допомгою на впровадження цього благодійного проєкту.